Prezes Zarządu

 

Mariusz Strzeszewski.

Polityka jakości

 

 

W dążeniu do celów...

 

     Nadrzędnym celem POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A., jest osiągnięcie trwałej  pozycji dostawcy podzespołów indukcyjnych na rynku międzynarodowym

i wiodącej roli na rynku krajowym.

 

Realizujemy to poprzez dostarczanie naszym klientom wyrobów wysokiej jakości, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb, bezpiecznych, niezawodnych,

w uzgodnionych terminach i po konkurencyjnych cenach. Wraz z nimi budujemy naszą markę jako rzetelny i wiarygodny partner w interesach, zawsze gotowy do współpracy.

 

W dążeniu do tak postawionych celów, kierujemy się zasadami zarządzania przez jakość. Stojące przed nami zadania realizujemy poprzez:

 

  1. Zaangażowanie i doświadczenie całego personelu. Wszyscy odpowiadamy za jakość, każdy pracownik jest świadomy celów firmy i zadań jakie z nich dla niego wynikają.
  2. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji, ponieważ rozwój firmy zależy od rozwoju pracowników.
  3. Rozwój techniczny i organizacyjny, wynikający z systematycznego rozpoznawania i elastycznego dostosowywania się do potrzeb klientów. Naszym partnerom zawsze jesteśmy gotowi służyć fachową pomocą i radą.
  4. Rzeczową kwalifikację i ocenę naszych dostawców, z którymi rozwijamy partnerską współpracę opartą na obustronnych korzyściach.

 

Kierownictwo POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A. zobowiązuje się do spełnienia wymagań i ciągłego podnoszenia skuteczności systemu zarządzania jakością.

  1. pl
  2. en